Wyświetl pojedynczy post
węgorz2
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19416
Stary 24.11.2010, 17:55
WITAM ,kupiłem dzieciom na mikołaja MP4 ,takie zwykłe CREATIVY 4G, moze ktos podrzucić stronkę skąd mógłbym im wgrać do nich jakieś filmiki teledyski itp... wiecie zeby miały full w mikołaja!
Odpowiedz cytując