Temat
:
Weźcie się do roboty
Wyświetl pojedynczy post
mb_1906
Senior Member
Od: 10.2005
Offline
#
1130
24.11.2010, 17:49
martinius028
napisał(a):
jakie ćwiczenia wykonywać by spalić nadmiar tłuszczu?
Tak jak koledzy wyżej pisali, ale podstawą w spalaniu tłuszczu jest dobra redukcyjna DIETA. Bez tego ani rusz.
mb_1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mb_1906
Znajdź inne posty napisane przez mb_1906