Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6888
Stary 24.11.2010, 17:34
Ja tego w ogóle nie rozumiem. Na co nam większa liga? Rozumiem już, do bram ekstraklasy pukają drużyny prezentujący wysoki poziom sportowy, na trybunach gromadzą się rzesze fanów. Spójrzcie tylko na takie Podbeskidzie.

Polska to nie Anglia, Niemcy, Francja...
Odpowiedz cytując