|
Ja tego w ogóle nie rozumiem. Na co nam większa liga? Rozumiem już, do bram ekstraklasy pukają drużyny prezentujący wysoki poziom sportowy, na trybunach gromadzą się rzesze fanów. Spójrzcie tylko na takie Podbeskidzie.
Polska to nie Anglia, Niemcy, Francja...
|