Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
Zubert_Wisla
Senior Member
Od: 07.2007
Offline
#
8856
24.11.2010, 17:11
Uff dobrze że nie zdążyłem puścić Roddicka...
A na dzisiaj taki zestaw...
http://img822.imageshack.us/img822/3004/beztytuu1kj.jpg
tylko kupon miał iść za 5... Może się jeszcze coś puśći
Zubert_Wisla
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zubert_Wisla
Znajdź inne posty napisane przez Zubert_Wisla