Wyświetl pojedynczy post
jachting
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Giżycko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5459
Stary 24.11.2010, 16:59
Ja akurat nie łączyłem i łącze tego z szacuniem , jednak może i warto zachowywać te podstawowe zasady także na forum ... (pisałem to luzno i na szybko)
Zastanowie się nad tym , jednak jestem ogólnie przekorny ente form czy zasad , nie licząc tych które są konieczne i korzystne .

Czepiam się w tamtym poście ? Przyczepie to się teraz ...

Cytat:
Nie lubię być upierdliwy,
jednak chciałeś być upierdliwy
Cytat:
ale jeśli ktoś za bardzo
za bardzo według jakiej miary ? i skąd ten wniosek ?
Cytat:
prawi wszystkim morały to nie mogę się powstrzymać.
wszystkim ? i czy są to aby na pewno morały ?

chciałeś mi zwrócić uwagę i ok , ale ta racjonalizacja nie była potrzebna , chciałeś albo sobie to wytłumaczyć , albo się usprawiedliwić . Racjonalizacja ma to do siebie że jest fałszywa , warto na to zwrócić uwagę bo w innym przypadku , będziesz to robił na autopilocie(automatycznie) .

Pisałem że się przyczepie , jednak to jest istotna sprawa , obserwacja i niezły przykład .
Ostatnio edytowane przez jachting : 24.11.2010 o godz. 17:02.
"Wspaniałość przejawia się nie w tym, gdzie jesteśmy, ale w jakim kierunku się poruszamy. Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawać na kotwicy."
Odpowiedz cytując