Tytoń to na pewno do nas przyjdzie jak ma pewny plac w średniaku NED, a poza tym gdzieś czytałem wypowiedź Smudy, że ma oferty z PSV i Ajaksu (ale to akurat mogą być pierdoły). Jest na fali wznoszącej i powrót do Polski mu teraz na guzik potrzebny.[/QUOTE]
Tytoń w lecie miał ponoć oferty z Ajaxu i PSV ale wolał pozostać w Rodzie, gdzie ma "pewność" gry w pierwszej jedenastce, a jak wiadomo jest młody i najważniejsza jest dla niego "gra". Szczerze wątpię czy on bądź Majewski chcieliby wracać do Polski

Co do Kowalczyka czy Wołąkiewicza to jeden bez problemu może rozwiązać umowę bo w Dinamo go nie chcą, a drugiemu za pół roku kończy się kontrakt, więc z nimi problemu by nie było.
No tak zapomniałem...to są Polacy, a tacy są za słabi na wielką Wisłę.