bonawentura napisał(a):

Na te transfery co mówisz to trzeba by wydać o wiele więcej niż myślisz.
Tytoń - 1 milion euro
Kowalczyk - 500 tysięcy euro.
Sobota/Grosicki - 1 mln euro
Wołąkiewicz - 700/800 tysięcy euro.
Ponad 3 miliony euro śmiało za te transfery. Napewno na takie transfery nas nie stać. I nie jest możliwe ściągnięcie tych graczy. Z polskiej ligi na dziś dzień byłoby możliwe wyciągnięcie Lisowskiego z Widzewa na lewą obronę za całkiem niewielkie pieniądze. Owszem, Jirsaka trzeba raczej sprzedać, podobnie nie liczyć się z Cleberem, Branco etc. Pawełka bym jednak zostawił. Generalnie Branco odchodzi po sezonie, Kowalskiego trzebaby sprzedać. Rios pewnie też odejdzie, choć ja mu daję jeszcze szansę pokazania się w pierwszej 11.
|
nie do końca ..
Kowalczyk o ile się nie mylę też niedługo będzie wolny, więc spokojnie za 300 tys byłby do ściągnięcia, tak samo Wołąkiewicz, myślę max 300 tys
biorąc pod uwagę sprzedaż np Branco 50 tys, Kowalskiego 50 tys, Jirsaka 250 tys
spokojnie w 2 milioonach byśmy się zmieścili
dla mnie najlepszym tropem jest ściągnięcie najlepszych młodych polaków ale z zagranicy .. takich jak Tytoń, Majewski itd
ale niestety trzeba mieć na to pieniądze