Wyświetl pojedynczy post
lucas1906
Member
 
 
Od: 05.2010
Skąd: Skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8473
Stary 24.11.2010, 14:54
Feniks1983 napisał(a):Wyświetl post
Ja tez uwazam ze za duzo sie Maleckiemu poblaza i wybacza. Prawda jest taka ze On jest bardzo slaby psychicznie i lasy na komplementy. A ze i rozumem nie grzeszy to szybko zadowala sie tym co ma a nie mysli ze trezba dlaej pracowac i sie poprawiac.
Dokładnie... chłopak ma niesamowity talent do piłki, ale musi wreszcie zejść na ziemię i nauczyć się pokory. Niech zastanowi się nad sobą, może rozmowa z psychologiem. Niech Sobol nagada mu, żeby poszło w pięty. Musi się zmienić częściowo w swoich zachowaniach.

Chciałbym też nawiązać do dopingu na ostatnim meczu. Wszystko super, ale czemu skandowali Patryka, kiedy schodził z boiska? Część kibiców w taki sposób daje mu powody do tego, żeby myślał, że dobrze robi i jest wszystko cacy.

Na marginesie smuci mnie to, że nie skandowano na meczach u siebie Clebera.
Odpowiedz cytując