Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8210
Stary 24.11.2010, 13:24
Gdybym był bogaty ..

Out -
Pawełek
Branco
Rios ( jego bym zostawił, ale nie za te pieniądze )
Jirsak
Cleber ( koniec kariery )
Kowalski

Do Wisły :
Tytoń
M. Kowalczyk
Kupisz/Grosicki/Sobota
Mączyński z wypożyczenia
Wołąkiewicz
+ jakiś środkowy obrońca

na transfery trzeba byłoby wydać ok 2 milionów euro myślę, nie wiem czy realne
myślę, że bylibyśmy dużo mocniejsi, odmłodzy skład, sami polacy

jeszcze bym Radka Majewskiego ściągnął, ale to raczej nie możliwe ..
Ostatnio edytowane przez sevenheaven : 24.11.2010 o godz. 13:30.
Odpowiedz cytując