|
Gdybym był bogaty ..
Out -
Pawełek
Branco
Rios ( jego bym zostawił, ale nie za te pieniądze )
Jirsak
Cleber ( koniec kariery )
Kowalski
Do Wisły :
Tytoń
M. Kowalczyk
Kupisz/Grosicki/Sobota
Mączyński z wypożyczenia
Wołąkiewicz
+ jakiś środkowy obrońca
na transfery trzeba byłoby wydać ok 2 milionów euro myślę, nie wiem czy realne
myślę, że bylibyśmy dużo mocniejsi, odmłodzy skład, sami polacy
jeszcze bym Radka Majewskiego ściągnął, ale to raczej nie możliwe ..
Ostatnio edytowane przez sevenheaven : 24.11.2010 o godz. 13:30.
|