Wyświetl pojedynczy post
WislakWiDoK
Senior Member
 
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8852
Stary 24.11.2010, 13:20
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Dzis cos weny brak..ma ktos cos sensownego ? slecze,slecze i nie moge nic wywnioskowac,LM mi smierdzi dzis straasznie
Roddick 2-0

Slavia - Trniec (z dog i karn) 2 1.86
Ostatnio edytowane przez WislakWiDoK : 24.11.2010 o godz. 13:24.
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Odpowiedz cytując