Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10995
Stary 24.11.2010, 12:19
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Jego zachowania nie rozumiem do końca, odszedł a wtedy ta rbn wyglądała jeszcze w miarę normalnie i przekaz nie był do końca czytelny. Gdyby np wypiął się dziś na spotkanie z Jaruzelem to spoko. Teraz PO gra na podbicie atmosfery, że budują ogólnonarodową zgodę, że zaprasza wszystkich, że nawet z Jaruzelskim pogadają.

Tylko przegięli bagietę w drugą stronę. Nawet GW tego poważnie nie traktuje.
Taa zgodę z komuchami którzy 50 lat okradali Polaków, zgodę złodzieja z okradanym. Może się to udać tylko jeżeli okradany zgodzi się że taki jego los. Tak jak antyczne potwory pożerały regularnie dziewice a wystraszeni ogłupieni ludzie im te dziewice oddawali. Bo wydawało im się że tak musi być bo tak jest bezpiecznie. Ale przecie mamy XXI wiek ! . Dlaczego tak jest tłumaczy wywiad z Rymkiewiczem. Niektórzy wolą być niewolnikami niestety.
Hej Nasz TS !!