Wyświetl pojedynczy post
Haidar
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1125
Stary 24.11.2010, 11:52
Chcialbym zapytac dla tak wlasnie wiedzy i zaspokojenia ciekawosci - jaki jest kolejny "krok" po 1 cyklu z monohydratem kreatyny? Jestem wlasnie w polowie przyjmowania kreatyny, wiem ze po skonczeniu trzeba miesiac przerwy i wlasnie ciekawi mnie co po tym miesiacu przerwy Chcialbym tez wiedziec zeby odpowiednio przygotowac budzet na jakis nastepny suplement

Z gory dzieki za odpowiedzi, pozdrawiam
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując