Chcialbym zapytac dla tak wlasnie wiedzy i zaspokojenia ciekawosci - jaki jest kolejny "krok" po 1 cyklu z monohydratem kreatyny? Jestem wlasnie w polowie przyjmowania kreatyny, wiem ze po skonczeniu trzeba miesiac przerwy i wlasnie ciekawi mnie co po tym miesiacu przerwy

Chcialbym tez wiedziec zeby odpowiednio przygotowac budzet na jakis nastepny suplement
Z gory dzieki za odpowiedzi, pozdrawiam
