|
Tak szczerze mowiac to jak juz mialoby byc wydawane 1mln ojro to wolalbym aby to poszlo na jakiegos Polskiego grajka a nie zagranicznego. Pytanie tylko czy u Nas jestesmy w stanie znalesc takich graczy, ktorzy gwarantowali by odpowiedni poziom. Z drugiej strony znamy historie ze i Ci zagraniczni zadko kiedy cos gwarantuja a kosztuja duzo.
|