MatMario napisał(a):

|
Kolego bez urazy ale Lechia byłaby w bardzo podobnej sytuacji do wyżej wymienionych klubów gdyby nie budowany stadion na potrzeby Euro 2012, bo czy myślisz że Baltic Arena powstałaby gdyby nie ta impreza?
|
a kto mówi o nowym stadionie?
ja mówie o tych co są teraz - byłes kiedys wgl w Gdańsku?
co runde stadion jest wielką budową, wymienione jest na Nim wszystko oprócz okolic
klatki gości, ale to jest zostawione specjalnie- dla celów upamietnienia jak to kiedys wyglądało,
co sie na Nim działo, czyli solidarnośc, wiece, czy też Juventus.
Stadion nie ma żadnego zastrzeżenia prac komisyjnych.
edycja :
nie zauważyłem , że kolega zim zum napisał dokłądnie to samo
