Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6872
Stary 24.11.2010, 08:58
http://www.sport.pl/pilka/1,65039,87...gradowac_.html

Cytat:
Nikt już od nas nie dostanie nawet złotówki - stawia sprawę jasno Dariusz Smagorowicz, przewodniczący rady nadzorczej niebieskiej spółki. Na Cichej już można usłyszeć, że klub jest nękany, bo w Ekstraklasie szuka się miejsca dla Cracovii, która będzie musiała bardzo się starać, żeby obronić ligowy byt na boisku.
Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, jednak pamietam jak urzadzono ŁKS, teraz to samo dzieje sie z Ruchem.

Jeden raz to moze byc przypadek, dwa to juz przyzwyczajenie.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując