Temat: Praca
Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#365
Stary 24.11.2010, 01:32
troj88 napisał(a):Wyświetl post
Ja pracowalem w Cinema City. Straszna chu*nia! 5zl za h, bardzo malo godzin pracy. Odradzam
A coś dla "studenta" ? Żeby sobie dorobić? Czyli elastyczne godziny pracy itp. Koniecznie umowa "zlecenie", bo nie chcę ZUSu płacić...

Ewentualnie może ktoś słyszał o kimś potrzebującym montażysty video, jakieś śluby etc.?
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując