troj88 napisał(a):

|
Ja pracowalem w Cinema City. Straszna chu*nia! 5zl za h, bardzo malo godzin pracy. Odradzam
|
A coś dla "studenta" ? Żeby sobie dorobić? Czyli elastyczne godziny pracy itp. Koniecznie umowa "zlecenie", bo nie chcę ZUSu płacić...
Ewentualnie może ktoś słyszał o kimś potrzebującym montażysty video, jakieś śluby etc.?