Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8847
Stary 24.11.2010, 00:03
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Naprzod-Unia -2,5 1.86
775 zl

licze na jakies 2-7 albo 3-7
+ 656,62 zl nawet dobrze,ze hc podniesli na Unie do -2,5

Kurde szkoda bo chcialem,ze Roma strzeli i Real x2 obstawiaca tu powchodzilo wszystko ;(

Na noc
Hawks + Lakers
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 24.11.2010 o godz. 00:15.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując