Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Alexxik13
Senior Member
Od: 01.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
19406
23.11.2010, 21:46
Witam Panowie. podobno jest można oglądać normalnie tv (canal plusy itd) przez programy na bazie p2p. czy moze dac ktos namiary na tego typu 'zabawe'? ;d
Alexxik13
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Alexxik13
Znajdź inne posty napisane przez Alexxik13