|
kurs na Chelsea 2.0 i nadal rośnie ( dziwne, bo The Blue cały czas atakują i to kwestia czasu kiedy strzelą kolejną bramkę ). Także postawiłem jeszcze 2 dyszki na zwycięstwo angoli.
a pozostały kupon baaaaaaaardzo zapobiegawczo:
Manu - x2
Valencia - 1
Benfica - x2
Rubin - 1x
Real - x2
Milan - x2
Arsenal - x2
Szahtar - x2
Inter - 1x
Totenham- 1x
Ako 5.0
Maxior i Fialo - współczuje Wam meczu Romy ze szwabami
|