Alinoe napisał(a):

Wiem, że nie zagra Jodłowiec - sprawa oczywista czerwona kartka
Ale przy okazji czy nie 4 kartkę zobaczył Łukasz Trałka - nie moge nic znaleźć na ten temat - ale wiem, że był ukarany.
|
Jedną chyba dostał w ME. Raczej się nie liczy do Ekstraklasy