grzesiek632 napisał(a):

A kursy lecą w dół na Żiline w meczu z Chelsea.... Warto zagrac żę Żilina strzeli po ładnym kursie...
Ja dziś zagrałem na Duisburg. Edit: tak coś czułem że może być lipa, każda passa musi się skończyć ( Duisburg ) Duisburg - Cottbus 0:1
|
dobrze mowiles, zilina juz 19min szczela, a taki kursik przeleciał mi
