Wyświetl pojedynczy post
Maxior
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8842
Stary 23.11.2010, 21:08
grzesiek632 napisał(a):Wyświetl post
A kursy lecą w dół na Żiline w meczu z Chelsea.... Warto zagrac żę Żilina strzeli po ładnym kursie...

Ja dziś zagrałem na Duisburg. Edit: tak coś czułem że może być lipa, każda passa musi się skończyć ( Duisburg ) Duisburg - Cottbus 0:1
dobrze mowiles, zilina juz 19min szczela, a taki kursik przeleciał mi
Odpowiedz cytując