Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6858
Stary 23.11.2010, 20:21
avangarda napisał(a):Wyświetl post
Jednej rzeczy nie rozumiem, mianowicie CZEMU ratowali i być może będą ratować Cracovię? Przecież warszawka nie lubi Krakowa. Cracovia nie jest ostoją polskiej piłki, kolebką też nie, najbardziej utytułowanym klubem też. To czemu? Profesur musi mieć ogromne te haki na leśne dziadki, ogromne
Towarzysz Filipiak, Towarzysz Wojciechowski, Towarzysz Lato, towarzysze leśne pzpn-wskie dziadki. Pierwsi dwaj mają pieniadze a pozostali lubią je brać.
Odpowiedz cytując