Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Donson
Senior Member
Od: 03.2004
Offline
#
19401
23.11.2010, 20:00
Kamil_mchw
napisał(a):
Jak nazywa się grzyb rozwijający się w klimatyzacji domowej
Aspergilus Fumigatus oraz grzyby z rodziny candida.
Jak jesteś astmatykiem to będziesz bardziej odczuwał.
JESTEM LAMUSEM
Donson
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Donson
Znajdź inne posty napisane przez Donson