Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
avangarda
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6857
Stary 23.11.2010, 19:57
Jednej rzeczy nie rozumiem, mianowicie CZEMU ratowali i być może będą ratować Cracovię? Przecież warszawka nie lubi Krakowa. Cracovia nie jest ostoją polskiej piłki, kolebką też nie, najbardziej utytułowanym klubem też. To czemu? Profesur musi mieć ogromne te haki na leśne dziadki, ogromne
Odpowiedz cytując