Wyświetl pojedynczy post
Evil_
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4788
Stary 23.11.2010, 19:31
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
polecam Guy Assalin. Świetny skrzydłowy. Na starcie wart 2,5mln, dostępny z wolnego transferu. Gdy tylko przejdzie, morale zespołu idzie w górę, a kibice są wniebowzięci.

Jego jedyną wadą jest to, że jest z Izraela.
wziąłem go z darmowego w pierwszym sezonie, wystawiałem na lewym skrzydle.. i strasznie kijowo, w drugim sezonie gra w rezerwach, nie wiem co z nim zrobić. a jak mówię, że gra slabo, to sie obraża i mówi 'to niesprawiedliwe, gram całkiem nieźle" : /

Kirm i Bunoza wymiatają
Odpowiedz cytując