Wyświetl pojedynczy post
daniello1987
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8198
Stary 23.11.2010, 18:49
My tu gadu gadu o graczach z pola a co bedzie gdy nasz "wielki: zarząd nie dogada sie z Pawełkiem(patrząc na poprzednie przedłuzenia kontraktów naszych graczy mysle ze szanse są 50-50 ze Mariusz zostanie). Kogo mozna by było sprowadzic na pozycje bramkarza gdyby z Pawełkiem nic nie wyszło? wg mnie warto by bylo powalczyc o Białkowskiego.chłopak mało co gra w Anglii.moze to byłby dosc drogi zakup ale pozycja bramkarza to najwazniejsza pozycja w druzynie.co do tanszych a w miare obiecujących graczy na tej pozycjii widziałbym Sandomierskiego z Jagi.chłop jak dąb a do tego młody i perspektywiczny. Ja mam tylko nadzieje ze nasz zarząd bedzie szukał zawodników mlodych,głodnych gry a nie zwykłych najemców którzy po pierwsze beda patrzec ile im na konto co miesiąc spływa. wtedy mozemy myslec o wazniejszych meczach niz nasz piekna ekstraklasa
Odpowiedz cytując