Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1781
Stary 23.11.2010, 18:27
Uwaga.
Z cyklu niesamowite i mrozace krew w zylach futbolowe przygody cioty:
Romanowski oglada mecze NA PARTYZANTA:

Cytat:
otóż wejście <na partyzanta> bywa tak czy ovak ekscytujące, sam partyzantem bywałem już często, np. dwa razy uskuteczniłem to już na meczach Pasów rozgrywanych z GTS ZOMO Myślenice przy Reymonta (siedziałem obok VIP-owskiej loży wśród dziennikarzy i wiślackich fanów w stylu Nowickiego, raz udało mi się w klubowym barku zrobić komórką zdjęcie niejakiemu radnemu Dariuszowi Olszówce w wiślackim szaliku, który pluł na Cracovię w mediach jednocześnie zaprzeczając, że z GTS łączy go cokolwiek ciepłego), raz było trochę nerwowo bo zauważył mnie Fedorowicz (z którym znamy się owszem) - przywitał się chłodno acz serdecznie i zaczął mnie przedstawiać kilku ponurym typom - obyło się bez scen i ujadania
Szacun.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując