Temat
:
Poszukuję mp3
Wyświetl pojedynczy post
troj88
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: Płaszów
Offline
#
2106
23.11.2010, 17:57
kojarzy ktoś tytuł piosenki takiej świątecznej, chyba na rytm Jingle bells, tam śpiewał koles takim grubym glosem, jak mikołaj, kojarzycie?
troj88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do troj88
Znajdź inne posty napisane przez troj88