AYALA napisał(a):

|
mój kolega był prawie 2 lata na takiej platformie.Gdyby nie rozłąka z rodziną to mi mówił że by tam na stałe został.Praca wcale nie cięższa niż w tych naszych polskich fabrykach gdzie sie zasuwa jak koń na westernie i robi za 2 tyś zł .Z warunków pracy jak i mieszkaniowych był zadowolony.Nie chciał sie przyznac ile zarabiał ale ustawił sie w życiu.Zaznaczam że to było kilka lat temu.
|
to chyba jakaś ściema bo z tego co wiem to,żeby w ogóle móc ubiegać się o prace na platformach trzeba skończyć odpowiednie studia to raz a dwa same studia to nie wszystko bo do tego przechodzi się specjalne testy itd a dopiero potem można myśleć o tym,żeby się załapać na platformie chociaż jest bardzo ciężko bo chętnych jest masa,a ogłoszenia pojawiające się w gazetach czy to w internecie,że na platformie 20 tyś miesięcznie itd,bez doświadczenia to jest ściema jak stąd do warszawy i z powrotem!