Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
OstryLG
Member
Od: 05.2005
Skąd: Gdańsk
Offline
#
6842
23.11.2010, 15:48
Lechia dostanie od Lotosu
17 milionów złotych w przeciągu 3 najbliższych lat
ŚWL
OstryLG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do OstryLG
Odwiedź stronę domową użytkownika OstryLG!
Znajdź inne posty napisane przez OstryLG