Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6838
Stary 23.11.2010, 14:53
Ludziska. Zwrócicie uwagę,że Lechia to jedyny klub, który przyciąga kibiców na północy kraju. Reklamując się poprzez sport to tylko u nich. Co prawda są Czarni Słupsk, Trefl Sopot czy Asseco Gdynia, ale to koszykówka i to nie ten rozmiar kapelusza. Poza tym Asseco, najbardziej utytułowane przyciąga mało kibiców i jest klubem, który istnieje w zasadzie sam dla siebie. Mimo, że gra w Eurolidze to marka jest to żadna. Lechia to co innego. Piłka nożna, kilka tysięcy kibiców co mecz, koniec budowy nowego stadionu, no i w lidze zdarza im się dobrze grać. W zasadzie na północy nie ma konkurencji jeśli chodzi o sport. Jest jeszcze Arka, ale bądźmy poważni, bardziej kojarzona jest ona z rugby niż z piłką. Poza tym gra na granicy spadku, prędzej czy później się to stanie i zleci na dobre do I ligi.

A, że dostali tyle kasy? Bardzo dobrze, widać temu co płaci to się opłaci.Lechia jako produkt sportowy, klub piłkarski to lekko nie do-szacowana jest i jej wartość jest chyba większa niż nam się zdaje. Jeśli miałbym wskazać klub, który trwale na przestrzeni kilku lat włączy się w walkę o MP, to byłaby to właśnie Lechia. Nie żaden tam efemeryda z Wronek grająca w Poznaniu, ale właśnie Lechia. Nie teraz, może za rok, ale uważam, że przyszłość raczej będą mieli dobrą i na trwałe będą jedną z sił w naszej lidze.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 23.11.2010 o godz. 14:56.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując