TeeS napisał(a):

|
Czy to znaczy, że jeśli zarabiasz 2000 zł / miesiąc to za bułkę bez zmrużenia oka zapłacisz 2x więcej niż ktoś kto zarabia 1000 pln? Za towar się płaci tyle ile jest wart, a nie 2 razy więcej bo akurat "na tyle cię stać".
|
Jeżeli buła jest reglamentowana i stoję przed wyborem kupić dwa razy drożej albo nie mieć buły, to prawdopodobnie tak bym właśnie zrobił. U nas nie ma wielu miejsc do reklamowania się. W innych sportach Lotos już działa albo działał. Teraz wchodzą do klubu piłkarskiego.
6 mln złociszy rocznie na promocję przez drużynę piłkarską, o której będzie głośno w najbliższych miesiącach ze względu na otwarcie stadionu+ wspieranie regionalnego patriotyzmu+ perspektywy rozwoju tegoż właśnie klubu. Moim zdaniem pieniądze wydane efektywniej niż na kolejną serię billboardów i reklamę telewizyjną, w której nawet muzyka jest tandetną podróbą oryginału. Poza tym jedno drugiego nie wyklucza a promować się jakoś trzeba. A prikaz z góry mógł tylko przyspieszyć negocjacje, może zawyżyć wynegocjowaną kwotę o milion czy dwa.