Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6831
Stary 23.11.2010, 13:42
Narazie to robią znane w wojsku tzw. "rozpoznanie przez atak" czyli sprawdzają kto z potencjalnych do uwalenia klubów stawi silniejszy opór. Mimo wszystko Ruch wydaje się mieć zbyt silną pozycję na Śląsku by można było tak sobie ich wywalić pod byle pretekstem jak ŁKS. Zbyt duże lobby za nimi stoi. Później tzn. po Nowym Roku atak pójdzie na Polonię Bytom, że stadion brzydki, koszulki niedoprane, brak saturatora przy wejściu do sztani itp. Wszystko bedzie zależeć od Śląskiego ZPN czy ich poświęci celem ratowania Ruchu czy też za nimi stanie w pakiecie. Wtedy zostanie poczciwy już kiedyś wywalony ŁKS, który pewnie coś tam nie spełni. Ale żeby to parchom wyszło muszą uwalić aż 2 kluby bo póki co zajmują ostatnie miejsce, a spadają 2.
Tzn. że problemy będą miały 2 kluby naraz. Może być ciekawe Lato.
Odpowiedz cytując