Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8186
Stary 23.11.2010, 13:29
Osobiście nie podoba mi się ten piłkarz. Jest już za stary - ja bym widział w Wiśle jakiegoś młodego talenta, albo zawodnika doświadczonego grą w przyzwoitym zagranicznym klubie na swojej pozycji.
Odpowiedz cytując