Wyświetl pojedynczy post
Jot
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19390
Stary 23.11.2010, 13:26
tsw maniek napisał(a):Wyświetl post
Witam Gdzie w Krakowie najlepiej poślizgac sie na łyżwachKtóre lodowisko polecacieZ góry dzieki za odpowiedz
Jest kilka opcji:
-lodowisko na Siedleckiego (gdzie grają koleżanki z kałuży w hokeja)
-lodowisko przy Plivie, ul. Eisenberga
-przy M1 (wiem, że było ale nie wiem czy funkcjonuje i jak tam jest)
Jakościowo i wielkościowo najlepsze na parchach, kilkanaście razy tam byłem. Musisz wziąć poprawkę na jeżdżących w barwach obrzezańców nabuzowanych i napompowanych jak kobieta przy okresie. Bardzo dużo ludzi zwłaszcza przy wieczornych ślizgawkach.
Drugie miejsce na Eisenberga, spokojnie, pod namiotem no ale i dużo mniejsze.
Odpowiedz cytując