Jest kilka opcji:
-lodowisko na Siedleckiego (gdzie grają koleżanki z kałuży w hokeja)
-lodowisko przy Plivie, ul. Eisenberga
-przy M1 (wiem, że było ale nie wiem czy funkcjonuje i jak tam jest)
Jakościowo i wielkościowo najlepsze na parchach, kilkanaście razy tam byłem. Musisz wziąć poprawkę na jeżdżących w barwach obrzezańców nabuzowanych i napompowanych jak kobieta przy okresie. Bardzo dużo ludzi zwłaszcza przy wieczornych ślizgawkach.
Drugie miejsce na Eisenberga, spokojnie, pod namiotem no ale i dużo mniejsze.