Wyświetl pojedynczy post
WhiteStarDvisionTheBest
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8185
Stary 23.11.2010, 13:14
Nastrzelał Ci pare bramek w najnowszym Fm-ie ..tak to byś w ogóle nie wiedział,że taki piłkarz istnieje,skoro się nie przebił w Holandii i nie ma klubu od 6 miesięcy to coś musi znaczyć.
Odpowiedz cytując