Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
tsw maniek
Member
Od: 11.2002
Offline
#
19387
23.11.2010, 13:04
Witam Gdzie w Krakowie najlepiej poślizgac sie na łyżwach
Które lodowisko polecacie
Z góry dzieki za odpowiedz
Dzieki za odpowiedz wybiore sie na ul. Eisenberga.
Ostatnio edytowane przez tsw maniek : 23.11.2010 o godz. 17:32.
TYLKO WISLA TS.........
tsw maniek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tsw maniek
Znajdź inne posty napisane przez tsw maniek