Wyświetl pojedynczy post
tsw maniek
Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19387
Stary 23.11.2010, 13:04
Witam Gdzie w Krakowie najlepiej poślizgac sie na łyżwachKtóre lodowisko polecacieZ góry dzieki za odpowiedz



Dzieki za odpowiedz wybiore sie na ul. Eisenberga.
Ostatnio edytowane przez tsw maniek : 23.11.2010 o godz. 17:32.
TYLKO WISLA TS.........
Odpowiedz cytując