Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8831
Stary 23.11.2010, 12:54
Nosz kur... Na Unie w bet365 1.14,a w kretynskim BAHu 1.30...

Co do LM to Ajax-Real lepiej nie tykac bo tam moze sie zdarzyc wszystko Chelsea na pewno w trochu rezerwowym skladzie z marniutka Zilina,tez tam sie cuda moga dziac

Unie sobie odpuszcze,bo mialem obstawiac a minute pozniej hc podniesli w bet365 do -2,5..

Wiec DUPA dzis z obstawianiem..
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 23.11.2010 o godz. 13:28.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując