Nosz kur... Na Unie w bet365 1.14,a w kretynskim BAHu 1.30...
Co do LM to Ajax-Real lepiej nie tykac bo tam moze sie zdarzyc wszystko Chelsea na pewno w trochu rezerwowym skladzie z marniutka Zilina,tez tam sie cuda moga dziac
Unie sobie odpuszcze,bo mialem obstawiac a minute pozniej hc podniesli w bet365 do -2,5..
Wiec DUPA dzis z obstawianiem..