Wyświetl pojedynczy post
daniello1987
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8179
Stary 23.11.2010, 12:14
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Daniello ale przecież ta obrona zaczyna się zgrywać. Chavez jest w tej chwili nie do ruszenia. Z Bunozą bym polemizował, ale jednak mimo wszystko jestem na tak. Owszem brakuje nam na tych pozycjach rywalizacji, bo Kowalski to żadna rywalizacja, ale powiedzmy sobie szczerze - potrzebni są nam kreatorzy gry. Wiele może zależeć właśnie od lewego obrońcy, bo narazie tylko jest tam Paljic, a środek pomocy, to jak mówiłem może jakiś Hadouir, bo uważam, że brakuje nam odważnych środkowych pomocników. Napastnika potrzebujemy od zaraz. Dlatego wolałbym skupić się na takich transferach, bo latem możemy sprowadzić kogoś na środek obrony. Tylko po prostu musimy budować drużynę cierpliwie. Ja jestem zwolennikiem ewolucji, a nie jakichś nadmiernych ruchów transferowych, bo zbyt dużo nowych twarzy powoduje zawrót w głowie trenera.
Owszem kreatorzy sa potrzebni.dajmy szanse tym których mamy.Garguła jak przepracuje okres zimowy wg mnie bedzie najlepszym ofensywnym pomocnikiem w lidze.moze i przydałby sie jakis kreatywny pomocnik ale bez przesady. nam potrzebny jest srodkowy obronca!!!! Chavez na chwile obecną nie do ruszenia.Bunoza mnie nie przekonuje i raczej nie przekona.za duzo bledów jak na zawodnika który gra na bardzo waznej pozycji.powiedz mi jak którys z nich zlapie kontuzje to kto ich zastapi? Kowalski? Cleber?(który nie wiadomo czy wroci do piłki) .musimy sporwadzic klasowego srodkowego obronce.do tego lewego obronce,skrzydlowego i napastnika.jesli takie transfery w zimie bedą to o koncowa tabele na wiosne jestem spokojny
Odpowiedz cytując