|
Mysle ze w ciemno mozna zalozyc, ze to kochankowie cyrankiewicza maczali w tym swoje upaprane gównem paluchy.
Dobrze byloby to rozpowszechnic wraz z historia uwalenia LyKySy.
Wsrod rodziny, znajomych, starszych pan na Kleparzu. Zeby dotarlo do wszystkich potencjalnych gosci na Bezljudzie przy Kaluzy.
Ja jeszcze czekam kiedy prokuratora sie zajmie panami filipiakiem i majchrowskim. Jeden drugiemu za miejskie pieniadze wybudowal kibel dla zony.
|