Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4781
Stary 23.11.2010, 11:07
Czy w nowej wersji w nowym sezonie również trzeba zgłaszać skład do rozgrywek krajowych?

Dawniej tak nie było. Mam nadzieję że teraz też tak nie jest
Odpowiedz cytując