|
Panowie - mimo że ten temat ma przypominać trochę science fiction, to jednak proszę byśmy w pewnych chwilach się opanowywali. Ja mówię od dawna jasno i otwarcie - potrzeba nam 2-3 piłkarzy, ale dobrych, a nie jakichś zapychaczy dziur.
1. Lewa obrona
2. Środek pomocy(ofensywny)
3. Atak.
Poszukując takich piłkarzy mogę wskazać np. Tomasza Lisowskiego z Widzewa na lewą obronę, Hanouira Kadouriego na środek pomocy oraz np. Martin Skavysh z BATE Borysow na atak. Myślę, że to byłyby wystarczające transfery na zimę. Bynajmniej nie chodzi mi o to, by Wisła ściągnęła tych konkretnych zawodników, jednak niech będą to gracze tego pokroju, a już będę zadowolony. I oczywiście nie będzie ich zbyt wiele.
|