Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36479
Stary 23.11.2010, 10:03
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Wisła chce Robaka
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/-Wi...770,1,726.html

Szkoda że On już ma 28 lat ale jak to sie mówi gdy sie nie ma co sie lubi....
Co do Sernasa to skoro został wybrany najlpeszym piłkarzem Litwy to pewnie i cena jest baaaardzo wysoka
Już wolałbym zobaczyć Papieża lub Jelenia w akcji. Z pewnością włożyli by więcej serca w grę dla Wisły Kraków niż kolejny najemnik. Stanowcze NIE dla Robaka w Wiśle.
Ostatnio edytowane przez PhantomRanger : 23.11.2010 o godz. 10:06.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując