Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36477
Stary 23.11.2010, 09:57
daniello1987 napisał(a):Wyświetl post
dokładnie! Srodek pomocy mamy mocno obsadzony.nie ma sensu wydawac kolejnych pieniędzy na piłkarzy którzy mogą grac w srodku pola.
Na środku nie mamy obecnie żadnego ofensywnego zawodnika na odpowiednim poziomie. Ani Boukhari, ani Jirsak, ani Garguła w obecnej formie nie spełniają kryteriów. Oczywiście, nie wiemy, jak będzie wyglądała ich gra w przyszłości, ale istnieje możliwość, że żaden z nich (mam na myśli głównie Gargułę i Boukhariego, bo Jirsak już nas chyba nie zaskoczy) nie poprawi się znacząco. I co wtedy? Powinniśmy mieć na tej pozycji kogoś, kto robi różnicę. Kogoś na poziomie Szymka lub jeszcze lepszego.

Poza tym plan minimum, to:

Przynajmniej jeden napastnik, który będzie potrafił strzelać w sezonie 20 albo więcej bramek w naszej lidze. Nie możemy być uzależnieni od tego czy Paweł jest w formie czy też nie.

Przynajmniej jeden zawodnik grający z boku, który sprawi, że Mały nie będzie musiał męczyć się w podstawowym składzie. Nie ukrywajmy, gdybyśmy mieli kogoś na prawej stronie na zbliżonym poziomie do Kuby czy Uche, Patryk nie miałby szansę na grę.

Przynajmniej jeden boczny obrońca (najlepiej 2). Nie muszę pisać dlaczego.

Przynajmniej jeden środkowy obrońca. Patrz wyżej.

W wariancie minimalnym, oszczędnościowym, daje to nam 5 zawodników. Nie sądzę, żeby klub zdecydował się na więcej transferów.
Odpowiedz cytując