Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8171
Stary 23.11.2010, 09:55
Ja bylbym zadowolony gdyby w zimie dyrektor sprowadzil 3 zawodnikow, lewego obronce, srodkowego obronce i napastnika. Mieliby to byc zawodnicy do grania od juz plus do nich fajnie jakby udalo sie pozyskac kilku mlodych, zdolnych ktorzy juz by byli w stanie jakas presje wywierac na graczy pierwszej 11. Tu fajnie bylo by znalesc skrzydlowego, plus kogos do kazdej formacji.
Odpowiedz cytując