Wyświetl pojedynczy post
daniello1987
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36476
Stary 23.11.2010, 09:26
fan01 napisał(a):Wyświetl post
Sobol, Wilk, Jirsak, Garguła, Nourdin - 5 na te dwie pozycje, po co kolejnych?!
dokładnie! Srodek pomocy mamy mocno obsadzony.nie ma sensu wydawac kolejnych pieniędzy na piłkarzy którzy mogą grac w srodku pola. Tą kase nalezy przezznaczyc na napastnika,lewego obronce,srodkowego obrońce! to jest nasze minimum jesli chodzi o zimowe zakupy.zaznaczam ze mają to by gracze odrazu do pierwszej 11 a nie jakies uzupelnienie skladu.bo inaczaczej to daleko my nie zajedziemy. oprócz tych trzech pozycjii mozna by bylo sporwadzic jakiegos mlodego polskiego skrzydlowego.ahhhh,gdyby sie trafił drugi Kuba mozna jeszcze pomyslec o dodatkowym mlodym srodkowym obroncy bo w Kowala to ja nie wierze.chyba ze dostanie ktos szanse z ME.Mam nadzieje ze zimowe transfery będą udane a przede wszystkim bedą sprowadzani piłkarze na pozycje na których mamy problemy.pzdr
Odpowiedz cytując