|
^^
przede wszystkim trzeba kupić lewego obrońcę, a Paljić niech wraca na swoją pozycję.
Potrzebny jest też przynajmniej jeden środkowy obrońca. Z Chaveza będą ludzie, ale Bunoza to raczej w najbliższym czasie nie osiągnie odpowiednio wysokiego poziomu. Ma wielkie braki techniczne, problemy z wybijaniem piłki. Cleber może już nie wrócić do piłki, a nie bardzo chciałbym oglądać Kowalskiego w roli środkowego obrońcy w razie kontuzji/kartki Bunozy czy Chaveza.
Prawa obrona to Cikos, który z meczu na mecz jest coraz pewniejszy, na zmianę będzie też Burliga i jest (pewnie tylko do końca sezonu) Branco.
Pomoc to formacja, która wygląda najbardziej bogato. Jak Boukhari zrzuci parę kilo i wróci do formy, to możemy mieć naprawdę świetnego pomocnika, przewyższającego poziom naszej ekstraklasy.Do tego Garguła, Wilk, Sobol, Paljić, Jirsak, Małecki, Kirm, Łobodziński. Andy Rios od nas po tym sezonie odejdzie, chyba że nagle się zacznie grać świetnie i będzie wart pieniędzy za które trzeba go wykupić.
Co do stricte napastników. Wzmocnień w tej formacji spodziewałbym się najwcześniej po sezonie. Na razie mamy Brożka, który zdecydowanie jest pewniakiem na swojej pozycji, zwłaszcza przy takim ustawieniu taktycznym. Na zmianie Żurawski, Boguski pewnie wiele już w tym sezonie nie pogra. Jeśli już jakiś napastnik do nas przyjdzie, to sądzę że pod koniec okienka zimowego - zależy jaką dyspozycję będzie miał Żuraw po okresie przygotowawczym.
Ostatnio edytowane przez PiotrG : 23.11.2010 o godz. 09:23.
|