AYALA napisał(a):

Mam nadzieję, że to bzdura bo MR to kołek. Za darmo to jeszcze.. na ławkę, ale za pieniądze i to na pewno niemałe to dzięki.
A w ogóle to pytanie jest: czy będą jakieś pieniądze na sensownych grajków czy jak zazwyczaj - czyjeś chore wymysłe za nieadekwatne pieniądze+łapanka darmowych