|
Grosicki nigdy do nas nie przyjdzie więc sobie go wybijcie z głowy bo Jaga krzyknie za niego 1- 1,5 mil euro więc Wisła nie wyda na niego aż takiej kwoty
Kose też sobie wybijmy z głowy ,jest za stary i co najważniejsze z BC ma zatargi więc na pewno się nie zjawi u nas
-Jodłowiec - Wojciechowski nie puści go do nas a jak już to będzie chciał dużo kasy za niego
-Arboleda,Bandrowski nie do wyciągnięcia z Lecha obydwoje jak nie podpiszą kontraktów z Lechem to pójdą za granicę
Wołąkiewicz jedynie on ale ciężko będzie go wyciągnąć
A co do Wasyla nie wiem czy był by to wartościowy ruch z naszej strony wolę Cikosa
|