Wyświetl pojedynczy post
skorsinio
Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8168
Stary 23.11.2010, 00:20
Grosicki nigdy do nas nie przyjdzie więc sobie go wybijcie z głowy bo Jaga krzyknie za niego 1- 1,5 mil euro więc Wisła nie wyda na niego aż takiej kwoty

Kose też sobie wybijmy z głowy ,jest za stary i co najważniejsze z BC ma zatargi więc na pewno się nie zjawi u nas

-Jodłowiec - Wojciechowski nie puści go do nas a jak już to będzie chciał dużo kasy za niego

-Arboleda,Bandrowski nie do wyciągnięcia z Lecha obydwoje jak nie podpiszą kontraktów z Lechem to pójdą za granicę

Wołąkiewicz jedynie on ale ciężko będzie go wyciągnąć

A co do Wasyla nie wiem czy był by to wartościowy ruch z naszej strony wolę Cikosa
Odpowiedz cytując