Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6821
Stary 22.11.2010, 23:22
wanciak86 napisał(a):Wyświetl post
nie rozumiem , boli Cie to czy co ?
wiem, że cieżko przeżyć że nie leje sie wszystkich co sezon 20pkt jak kiedys - że inni równają sie powoli do tego poziomu..
Ale co Ty chcesz człowieku od Lechii ? masz pretensje że maja ogarnietych ludziw zarządzie, którzy nękali Lotos przez kilka lat?
otóz te 6mln bedzie co roku, a nie na 3 lata -i nie rozumeim Twojej zawisci ?
czy ktos z Gdańska kiedys sapal że za co Wisla dostawala tyle kasy z Telefonici ?
nikt nigdy nic nie pwoiedzial, teraz Lechia sie wkoncu wybija, po latach nieudolnych dzialaczy ktorzy rozkradali klub, a Ty sie zachowujesz jak śledź zza miedzy , pelny zawisci i zarzutów...
TELE-FONIKA lub jak wolisz Boguslaw Cupial jest wlascicielem Wisly i co innego jest wpompowanie we wlasny klub pieniedzy a co innego wykupienie przez LOTOS miejsca reklamowego na wszych koszulkach.

Juz to widze jak ktos w Polsce przeplaca trzy razy za cos co nie jest tego warte.LOTOS jest spolka akcyjna i jestem ciekawy co na to akcjonariusze.
,
Odpowiedz cytując